Antalya Baskı Beton

Antalya baskı beton firmalarının etkili olduğu ilçeler genellikle nüfusun yoğun olduğu noktalardır. Özellikle Kepez baskı beton ve Muratpaşa baskı beton uygulamaları Antalya ilinde öne çıkan uygulama alanlarıdır. Baskı beton uygulamaları sahil ilçelerinin yürüme yollarında, kent meydanlarında, botanik bahçeler ve oyun parklarında, alışveriş merkezleri ile otoparklarda sıklıkla rastlanmaktadır. Turistik bir çekim merkezi olan Antalya şehrinin hemen hemen her köşesinde baskı beton uygulamalarını görmek mümkündür. Alanya, Manavgat, Konyaaltı,Serik, Aksu, Kumluca, Döşemealtı ve Kaş gibi kalabalık ilçelerde Anka Baskı Beton son derece önemli baskı beton çalışmalarına imzasını atmaktadır.   

Duvar Baskı Beton Nedir?

Duvar baskı beton uygulaması, zemine uygulanan baskı beton işleminin duvarda üç boyutlu bir biçimde uygulanmasını ifade etmektedir. Genel olarak taş görünümlü, desenli, renkli, modelli ve farklı birçok çeşite sahip baskı beton örnekleri iç mekan dizaynlarında son derece estetik bir mimari araç olma konumundadır. Duvar baskı beton ile birlikte duvar çatlaklarına, sıva dökülmelerine ve boyama işlerine veda etmeniz mümkündür.

Baskı Beton Nerelerde Kullanılabilir?

  • Meydanlar
  • Park ve Bahçeler
  • Otoparklar
  • Yürüyüş Yolları
  • Kent Merkezleri
  • İç ve Dış Mekan Düzenlemeleri


Antalya Baskı Beton Fiyatları Nasıldır?

Baskı beton uygulamasının sabit bir fiyat politikası yoktur. Hangi baskı beton modelinin kaç metrekare bir alana uygulanacağı konusu fiyatı ilk olarak etkileyen faktördür. Baskı beton uygulamasını yapacak olan profesyonel kadro ve baskı beton firmasının yetkinliği ile referansları da baskı beton fiyatlarını etkilemektedir. Burada esas olan en kaliteli hizmeti alabilmek için en doğru şirketi seçmektir. 

Bizi Arayın: 0534 829 93 60