Afyon Baskı Beton Firması

Afyon baskı beton firması olarak Anka Baskı Beton, dilediğiniz mekanların zeminlerini ve duvarlarını zengin seçeneklerle estetik bir görünüme kavuşturmaktadır. Park, bahçe, yollar, yürüyüş yolları, kaldırımlar ve ilçe meydanlarını baskı beton uygulaması ile buluşturuyoruz. Yılların verdiği deneyim, tecrübe, bilgi ve birikim ile birlikte geçmişi geleceğe taşıyoruz…

Baskı Beton Nedir?

Afyon baskı beton uygulaması, geçmişle geleceği birbirine bağlayan bir köprü görevini görmektedir. Doğal taş görünümü vererek mekanı daha ilgi çekici hale getirmektedir. Özellikle son yıllarda belediyelerin peyzaj çalışmalarında, kent meydanlarında, yürüyüş parkurları, alışveriş merkezleri, site düzenlemeleri ve villa ve köşk bahçelerinde sıklıkla tercih edilen bir zemin kaplama uygulamasıdır. 

Helikopterli Beton Nedir?

Afyon helikopterli beton uygulamasının bilinen yaygın adı perdahlı beton uygulamasıdır. Helikopterli beton uygulaması, özellikle betonun dökülmesinin ardından perdah makinası ile düzeltilmesi işlemidir. Perdahlı olarak adlandırılmasının sebebi ise makinanın ucundaki düzeltme bıçaklarının perdah şeklinde olmasıdır.

Perdah makinası kullanıldığında zeminin sağlamlık derecesi de artmaktadır. Sızdırmayan, çatlak oluşturmayan ve yayvan bir zemin için helikopterli beton uygulaması son derece önemli olmaktadır.

Baskı Betonun Avantajları Nelerdir?

Baskı beton uygulamasının birçok avantajı bulunmaktadır. En önemli avantajlarından birisi ekonomik oluşudur. Zeminlerinizi hem sağlam hem de uygun fiyata yaptırmanın en kestirme yolu baskı beton işleminden geçmektedir. Uzun ömürlü kullanım yapısı, aşırı sıcak ve aşırı soğuktan etkilenmeyen yüzeyi, kolaylıkla temizlenebilir oluşu, estetik görünümü ve geniş bir ürün yelpazesi baskı beton uygulamasında öne çıkan avantajlardandır. 

Bizi Arayın: 0534 829 93 60